boom enkel kleinZondag 18 september is onze startzondag. Die dag zal het gedenkteken voor de overledenen worden onthuld door de kunstenaar die het gemaakt heeft. Onze dominee, ds. Rosemarie v.d. Hucht zal ook stilstaan bij het kunstwerk en de betekenis van de levensboom. Het derde onderdeel is een korte wandeling naar het Albertusgebouw waar onze oudheidkundige, Herman Makkinga ons iets over het gebouw en de geschiedenis zal vertellen. We sluiten af met gezamenlijk iets eenvoudigs te eten.

Het programma zal rond 13.15 uur afgelopen zijn.U bent van harte welkom. Graag opgeven bij Dorien Schlief (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) zodat zij weet hoeveel personen aanwezig zijn bij het eten. Zie ook de intekenlijst op het prikbord.