In de jaren voor Corona vond in september het Triduüm plaats. Nu, na een pauze van twee jaar worden er “ontmoetingsdagen” georganiseerd die gaan plaatsvinden in zaal de Plok. Het beloven twee gezellige dagen te worden. Op het prikbord bij het zaaltje vindt u alvast het programma van de twee dagen, en wel op maandag 5 en dinsdag 6 sept. 2022. Iedereen is van harte welkom, ook al kunt u maar één dag komen. In verband met de voorbereidingen vragen we u zich zo snel mogelijk op te geven bij Dieneke Ros, email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De ontmoetingsdagen worden gehouden bij Zalencentrum Plok in Oud-Dijk en zijn telkens van 9.30 uur tot 15.30 uur

De werkgroep heeft weer gezorgd voor een leuk en ontspannend programma o.a. vieringen, een praatje, muziek en gezelligheid en op tijd een hapje en drankje.