jtemplate.ru - free extensions for joomla
 • templates/header/header_01.jpg
 • templates/header/header_02.jpg
 • templates/header/header_03.jpg
 • templates/header/header_04.jpg
 • templates/header/header_05.jpg
 • templates/header/header_06.jpg
 • templates/header/header_07.jpg
 • templates/header/header_08.jpg
 • templates/header/header_09.jpg
 • templates/header/header_10.jpg
 • templates/header/header_11.jpg

Leesrooster NBG  

   

Tekst voor vandaag (TaizĂ©)  

 • wo. 27 mei
  Wat ben je bedroefd, mijn ziel, en onrustig in mij. Vestig je hoop op God, eens zal ik hem weer loven, mijn God die mij ziet en redt. (Ps 42)
   

Actueel

Kerkdienst zondag 22 maart aankondiging

kerk westervoortOok al zijn er geen kerkdiensten op deze zondagen tot en met 6 april, toch zal er elk weekend een internet-viering worden uitgezonden waarin onze eigen dominee voorgaat. Deze eerste keer is opgenomen in de Werenfriedkerk in Westervoort.

We hopen, dat veel mensen, vaste kerkgangers maar ook andere bezoekers houvast vinden in woorden uit de bijbel, muziek die klinkt en gebeden die uitgesproken worden. Ook al kunnen we niet samen komen als gemeente voor een kerkdienst, in het geloof zijn we toch samen verbonden, door telefonisch contact, via social media, via gebed en ook via deze internetviering.

U kunt deze dienst vanaf nu kijken op een tijdstip en op een plaats die u het beste uitkomt. Het zal anders zijn dan een "gewone" kerkdienst in onze eigen kerk met onze vertrouwde gemeenschap om ons heen. Misschien kunt u toch dit gevoel van saamhorigheid ervaren door er echt "voor te gaan zitten". Ook het aansteken van een kaars naast het beeldscherm kan helpen. 

 Dat we door deze dienst inspiratie op kunnen doen om elkaar door de week te ondersteunen en hulp te bieden waar nodig.


Om de liturgie te zien klikt u (opent in apart venster): Liturgie kerkdienst 22 maart 

Om de dienst zelf te bekijken klikt u hier: kerkTV

 

   

Activiteiten  

woensdag 3 juni

donderdag 11 juni

donderdag 11 juni
19:30 uur: Moderamen

woensdag 17 juni

woensdag 24 juni

donderdag 25 juni
19:30 uur: Kerkenraad

   

Abonneren op onze Nieuwsbrief  

Schakel javascript in om dit formulier in te dienen

   

Advertentie

   
© Protestantse Gemeente te Didam

Intranet login