jtemplate.ru - free extensions for joomla
 • templates/header/header_01.jpg
 • templates/header/header_02.jpg
 • templates/header/header_03.jpg
 • templates/header/header_04.jpg
 • templates/header/header_05.jpg
 • templates/header/header_06.jpg
 • templates/header/header_07.jpg
 • templates/header/header_08.jpg
 • templates/header/header_09.jpg
 • templates/header/header_10.jpg
 • templates/header/header_11.jpg

Leesrooster NBG  

   

Tekst voor vandaag (Taizé)  

 • wo. 27 mei
  Wat ben je bedroefd, mijn ziel, en onrustig in mij. Vestig je hoop op God, eens zal ik hem weer loven, mijn God die mij ziet en redt. (Ps 42)
   

Actueel

Aan huis gekluisterd…

Psalm 27

De HEER is mijn licht, mijn behoud,
wie zou ik vrezen?
Bij de HEER is mijn leven veilig,
voor wie zou ik bang zijn?

Aan huis gekluisterd…

Als er een plek is waar je je thuis voelt, waar je helemaal op kunt ademen dan is het wel je eigen huis. Een plek om je veilig te voelen. Een plek waar je helemaal jezelf kan zijn.

In deze tijd waarin het Corona-virus rondwaart, trekken veel mensen zich noodgedwongen terug in hun eigen huis. Ouderen en mensen met een kwetsbare gezondheid, maar ook mensen die thuis kunnen werken. En de laatste dagen ook steeds meer studenten en scholieren. Veel mensen die zich ziek voelen blijven ook thuis; ze trekken zich in hun eigen huis terug om anderen niet aan te steken.

Wat goed als je een plek hebt waar je je veilig voelt, waar je kunt schuilen als er heel veel gebeurt in de wereld en je opgejaagd wordt door het nieuws.

Psalm 27 vertelt hoe koning David zo´n veilig plek vindt bij God. Opgejaagd als hij is, kan hij zich in Gods huis terugtrekken: ´In Zijn huis ben ik veilig. Daar zal niemand mij opjagen. Daar heb ik geen angst.´ David spreekt zichzelf moed in: ´Ik ben niet bang, Ik blijf op de Heer vertrouwen. Wees sterk en houd moed. Vertrouw op de Heer.´ Misschien heb jij ook de ervaring, dat je in je geloof kunt schuilen bij God. Hoeveel er ook gebeurt in de wereld, wat er ook op je af komt.

Nu veel kerken de deuren a.s. zondag en de komende zondagen dicht houden, en je zo geen kerkdienst bij kan wonen, kan dat wat vreemd of onwennig zijn. Door regelmatig een gedachte te delen op deze Website, hoop ik met u en jou geloof en vertrouwen te delen. Laten we, voor zover mogelijk, naar anderen blijven omzien, door te bellen of via social media.

Rosemarie van der Hucht

   

Activiteiten  

woensdag 3 juni

donderdag 11 juni

donderdag 11 juni
19:30 uur: Moderamen

woensdag 17 juni

woensdag 24 juni

donderdag 25 juni
19:30 uur: Kerkenraad

   

Abonneren op onze Nieuwsbrief  

Schakel javascript in om dit formulier in te dienen

   

Advertentie

   
© Protestantse Gemeente te Didam

Intranet login